ســیم و کابل با کیفیتی برتر به نام نِت کابل

  • خط مشئ نِت کابل

گروه صنعتی نِت کابل به پشتوانه سابقه ای 20ساله در صنعت سیم و کابل، در نظر دارد، با اتکا به دانش و توان اعضاء خود، کالاهای خود را در یک شبکه بزرگ توزیع و فروش از طریق انبارهای محلی به وسیله سامانه اینترنتی و فروش آنلاین در بین فروشگاه‌های سراسر ایران، توزیع و عرضه نماید.

نِت کابل افتخار دارد، اولین و تنها سایت فروش سیم و کابل به روش اینترنتی باشد. این گروه به پشتوانه تجربه خود، توانایی تهیه محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب، درنظر دارد با گرایش روز افزون به تنوع محصول و فعالیت در راستای ارائه محصولات استاندارد، با کیفیت و خدمات ویژه، مرجع قابل اطمینانی برای خدمت به مشتریان ‌باشد.

نِت کابل با بهره‌گیری از سیستم‌های مدرن و به روز، ویژه‌ی فروش آنلاین و با به اشتراک گذاری انبارهای محلی‌اش، خریداران را از این امکان برخوردار می سازد تا هر لحظه خود را در انبار نت کابل، همانند انبار خود حس کنند، مشتریان می‌توانند هرلحظه از موجودی انبار با خبر شوند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به صورت آنی ثبت سفارش کنند.

 


  • مزیت های نِت کابل

_ در دسترس بودن کالا

_ اطمینان به کیفیت بالا

_ اطلاع از موجودی کالا به صورت آنلاین

_ داشتن قیمت قابل رقابت نسبت به سایر برندهای موجود

_ نداشتن ضایعات

_ تحویل کالا در محل منتخب خریدار

_ بهره بردن از نواسانات قیمت بازار

_ خرید کالا به‌هنگام فروش آن

_ حذف هزینه‌های انبارداری کالا


نِت کابل تجارت الکترونیکـــــی خود را به سبک B2B(Business to Business) انجام می‌دهد، در این روش معاملات بین صــاحبان کسب و کار صورت می گیرد و تجارت میان عمده فروشان می باشد، در واقع نِت کابل به خریدارانش اطمینان می‌دهد که براساس رویکرد تجاری خود هرگز به مشتری خرد نهایی محصولی نخواهد فروخت.

تلاش نِت کابل استفاده از روش‌های نوین در جهت توسعه فضای کار، خلاقیت و نوآوری در سه بخش تولید، توزیع و خدمات است. دقت بالا در تعاملات تجاری شرایط یک معامله برد-برد را برای طرفین ایجاد خواهد نمود، ضمن اینکه با جلب رضایت خریداران، نِت کابل به یکی از اهداف کلیدی خود نائل گردد.